Hlavní navigace

Komerční banka nabídne podnikatelům využití Fakturoidu

Sdílet

Pokud máte v Komerční bance podnikatelský účet, máte nově k dispozici i službu Fakturoid. Jde o aplikaci na vystavování a správu faktur pro živnostníky a menší firmy. Velký důraz klade na automatizaci, a to od vydávání a rozesílání faktur přes kompletní správu, automatické upomínky až po párování plateb s bankou.

Do budoucna počítáme, že budeme i vzhledem k nové směrnici o platebním styku a souvisejícím aktivitám v oblasti Open Banking, realizovat další podobné typy spoluprací a přinášet našim klientům praktická řešení jejich potřeb, uvedl Jan Juchelka, předseda představenstva a generální ředitel Komerční banky.

Fakturoid nabízí základní manažerský pohled s využitím evidence nákladů a několik statistik. Přístup do aplikace můžete dát i svému účetnímu, který tam následně faktury může nahrávat.

Využití základní verze Fakturoidu je bezplatné. V rámci bezplatné verze můžete fakturovat maximálně na 5 obchodních partnerů. Pokud ale fakturujete na více partnerů, musíte si už zaplatit jednu z pokročilejších verzí.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).