Hlavní navigace

Komerční banka bude uklízet Česko. Pomůže největší dobrovolnické akci

Sdílet

Jiří Hovorka 1. 2. 2018

Komerční banka se aktivně zapojí do projektu Ukliďme svět, ukliďme Česko. Dobrovolnickou akci, která se v letošním roce uskuteční 7. dubna a 15. září, podpoří banka nejen jako hlavní partner, ale také dá možnost svým zaměstnancům připojit se k úklidu ve vybraných lokalitách.

Prostředí, ve kterém žijeme, patří nám všem. Nikomu by proto nemělo být jedno, jak vypadá. Je to totiž naše vizitka. Jsem proto velmi rád, že zaměstnanci Komerční banky mohou jít příkladem, uvedl Jan Juchelka, předseda představenstva a generální ředitel Komerční banky.

Zabezpečení největší dobrovolnické akce v České republice se z principu neobejde bez finanční podpory. Proto jsme rádi, že jsme pro letošní rok získali nového silného partnera, který nám pomůže zajistit nejen dostatek úklidových pomůcek, ale také dobrovolníků z řad zaměstnanců Komerční banky, sdělil Radek Janoušek z organizačního týmu akce.

Organizátoři úklidů z Českého svazu ochránců přírody a brněnského spolku Ekosmák spočítali, že během loňských úklidových aktivit se zapojilo téměř 100 tisíc dobrovolníků na 2476 místech po celé ČR a uklidili přes 1500 tun odpadu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).