Hlavní navigace

Vlákno názorů k aktualitě Kde natankujete nejlevněji? Brzy vám napoví Česká pošta od Méďa Béďa - To zas vymyslel nějaký tydýt s titulem MBA?...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 4. 2013 9:27

  Méďa Béďa (neregistrovaný) ---.uniqa.cz

  To zas vymyslel nějaký tydýt s titulem MBA? Jenom čekám, kdy dojde na erotické služby.

 • 5. 4. 2013 16:59

  Intri (neregistrovaný) 62.129.51.---

  Proč idiocie? Já využíval třeba polský web www.cenapaliw.pl, abych si ověřil ceny na polské příhraniční Shellce a zjišťoval, jestli se mi vůbec vyplatí trajdat těch 30 km cesty pro nádrž.

  Naopak, byl bych pro rakouský systém, kdy změna ceny paliv musí být ohlášena. To, že se to pumpařům nelíbí, je pochopitelné... Holt je to donutí se chovat více konkurenceschopně, z čehož může těžit jedině zákazník. Trochu sarkasticky dodám, že pokud se něco nelíbí pumpařům, líbí se to mně, protože to velmi často znamená, že jim někdo sahá na to jejich velmi dobře založené pohodlí. Ono ty kartely, které se vedou třeba v Ostravě mezi Agipkou a Shellkou v Třebovicích, jsou dost nechutné a do očí bijící. Nejsem tak blbý, abych si myslel, že shodnost cen obou stanic je proto, že si ani jedna z těch pump nemůže dovolit nabízet benzín o ten desetník nebo dvacetník levněji a zkusit tak nalákat více zákazníků. Taky si myslím, že jestli někdo vybírá mezi Shellkou a Agipkou za stejnou cenu, není to vlastně vůbec žádná volba... Neznám cvoka, co by tankoval na Agipce za stejné peníze jako u Shellky. A to jejich nenápadné půldenní období, aby tak dali dojem opožděné reakce na změnu ceny u jedné z pump (většinou to je Shellka, kdo zareaguje později)... Jasně, žeru jim to.

 • 10. 4. 2013 8:51

  Méďa Béďa (neregistrovaný) ---.uniqa.cz

  Protože je to jen další tunel na peníze a super zakázka pro nějakou spřátelenou IT firmu... Jak už je tady psáno, webů se stejnou tématikou je více.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).