Hlavní navigace

Karel Růžička se stal novým ředitelem úseku Treasury v Trinity Bank

Sdílet

Lenka Kašparová 16. 9. 2020

Novým ředitelem úseku Treasury v Trinity Bank je od září 2020 Karel Růžička, který do banky přichází z finanční skupiny ING. Do jeho kompetence bude spadat řízení bilance a investování v rámci dluhopisového portfolia banky. Růžička má v oblasti finančnictví více než 20leté zkušenosti. Odborné znalosti má také v oblastech řízení rozvahy, financí, zajišťování rizik, řízení likvidity a obchodování na sekundárním trhu.

Trinity Bank je relativně nová banka s ambiciózními plány do budoucna a já jsem osobně velmi rád za příležitost, která mi umožňuje přispět svými zkušenostmi k jejímu rozvoji. Atraktivní je pro mě také možnost pracovat v privátně vlastněné firmě, která je součástí úspěšné finanční skupiny a kde se zájmy akcionářů neztrácí v překladu skrze různé úrovně managementu, říká ke spolupráci Růžička.

Karel Růžička bude v bance
Autor: Trinity Bank

Karel Růžička se bude v bance podílet na řízení likvidity, úrokového rizika a investic na finančních trzích.

Karel Růžička vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Obchodní administrativa a management. Je ženatý, hovoří plynně anglicky a německy. Mezi jeho koníčky patří cyklistika a moderní historie.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).