Spočítejte si...

Zavřít

Při potížích u dopravní nehody máte možnost volat bezplatnou pomoc

Letošním rokem musíte jako účastník dopravní nehody volat policii při škodě, která přesahuje 100 000 korun nebo pokud situace splňuje podmínky, které stanovuje zákon, například došlo ke zranění nebo úmrtí osoby. Řidiči tak musí dopravní nehodu často zhodnotit sami, což nemusí být vzhledem k psychickému otřesu jednoduché.

Kromě asistenčních služeb, které vyplývají z vaší smlouvy o povinném ručení máte možnost ještě volat společnost Nehodová služba, která začala řidičům poskytovat pomoc a servis u dopravních nehod. Firma nabízí při nehodě pomoc se zápisem o průběhu nehody, fotodokumentaci, odhad škody a v případě potřeby zajistí příjezd policie. Pomoc zajistí v případě poruchy vozu, ale i transport poškozeného vozidla, poskytnutí náhradního auta, komunikaci s pojišťovnou i případné vymáhání nároků klienta. Ve většině případů jsou našimi mobilními techniky bývalí zaměstnanci policie z odboru dopravních nehod, a tak přesně ví, jak případ šetřit, aby pojišťovna mohla událost co nejrychleji a bez problému zlikvidovat, uvedl Karol Novák ze společnosti Nehodová služba. Karta, kterou si lze u společnosti pořídit, stojí sice 100 korun na rok, ale s podmínkou, že si necháte od společnosti v případě nehody zajistit i odtah a servis. Více důležitých informacích je obsaženo v podmínkách společnosti.

Firma, která má pobočky v Praze, Brně, Jihlavě, Olomouci, Ostravě, Opavě, Karviné, Hradci Králové, Teplicích, Zlíně, Hodoníně a mobilními pobočkami ve Znojmě, Českých Budějovicích, Plzni a Liberci, garantuje příjezd technika do 30 minut. Zákazník nic neplatí, úhradu za služby si účtujeme v rámci jeho povinného ručení, takže jednání o platbě probíhá přímo s pojišťovnou, sdělila serveru Měšec Petra Hubálková ze společnosti Nehodová služba.

Asistenční služby jsou součástí povinného ručení, které v České republice nabízí pojišťovny: Allianz pojišťovna, AXA pojišťovna, Česká pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťovna, ČSOB pojišťovna, DIRECT Pojišťovna, Generali pojišťovna, Hasičská vzájemná pojišťovna, Kooperativa, Slavia pojišťovna, Uniqa pojišťovna, Triglav pojišťovna a Wüstenrot pojišťovna.

Daňová amnestie může vylepšit rozpočet státu Vyplatí se vám odejít do předčasného důchodu?        
Juromír Bejtek
Juromír Bejtek (neregistrovaný) 82.100.0.---
6. 4. 2010 19:17 Nový

Až 70 % sleva na povinné ručení

Dobrý den, pokud potřebujete zjistit nejlevnějši povinné ručení tak to můžete zde http://jdem.cz/ee4s3 nebo http://opq.cz/113 a v neposlední řadě zde http://www.ipojisteni.cz/porovnani-povinne-ruceni/?a_aid=4af29f657415f&a_bid=adrian vše je zcela zdarma a tím že vyplníte se k ničemu nezavazujete, zjistíte pouze informace, které povinné ručení je nejlepší přímo pro vása následně je možnost pořízení. Výhody této metody jsou určité slevy, které dosahují až výše 70 %. Děkujeme