Hlavní navigace

Jak nejlépe obstojíme proti globální konkurenci?

Sdílet

Jiří Hovorka 2. 6. 2011

PR Text

Vede cesta k úspěchu ČR přes masivní nasazení špičkových technologií, nebo jinudy? Máme je vyrábět, nebo se raději soustřeďme na to, jak je chytře používat? Ve kterých oborech a s jakou podnikovou strategií obstojíme proti globální konkurenci? Odpovědi na tyto otázky bude na sedmém ročníku konference Business & Information Forum hledat ekonom Miroslav Zámečník.

U jednoho stolu se pak sejdou tři dámy českého IT byznysu – Dana Bérová, Senta Čermáková, Taťána le Moigne – a budou si povídat o aktuálních trendech v oboru.

Kompletní program najdete zde, můžete se i rovnou zaregistrovat.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 6. 6. 2011 10:52

  Nevolník (neregistrovaný) ---.avulant.net

  Nejlépe bude, když se nebude nikdo na globální ani státní úrovni pokoušet nic řídit.

  Vyzívám vás spoluobčané, bojkotujte snahy státu řídit vaše životy, a dejte politikům které jste volili (pokud jste tedy ještě úplně nerezignovali a chodíte volit, protože to co tu máme je opravdu hnus) jasně znát, že si podobné vměšování do svých životů a záležitostí nepřejete!

  **
  Sledujte jak s lidem této země zamává stát/politici ve snaze "vydělat peníze" při hladu okolních zemí po elektrické energie (v souvislosti s krizí jádra v Evropě). Sledujte a přemýšlejte, je to jen jedna z milionu věcí kterými nás zatěžují. Opravdu stát (Kdo to k sakru vlastně je, když ne lidé této země?) bohatne, když je na tom většina lidí stále hůře?

  Odnaučte se myslet jako MY, a začněte myslet jako JÁ & MOJE RODINA versus NEPŘÍTEL=STÁT, to je jediná cesta z průseru!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).