Spočítejte si...

Zavřít

ING nabízí 2,5 % na spořicím účtu. Nabídka má ale podmínky

ING Bank nabízí ke svému spořicímu účtu ING Konto 2,5 % ročně. Lákavé zhodnocení je ale určeno pouze novým zákazníkům s první smlouvou, kteří si ji sjednají nejpozději do konce března a nejpozději do 60 dnů od podání návrhu smlouvy splní podmínky pro nabytí účinnosti smlouvy.

Nabízený úrok se ale vztahuje pouze na zůstatek do 1 000 000 Kč a úroková sazba je platná pouze po dobu prvních 5 měsíců.

Kolik si letos připlatíme na zálohách? Platíte zálohy na daň? Nezapomeňte si změnit trvalý příkaz v bance        
MMM
MMM (neregistrovaný) 195.47.24.---
21. 1. 2013 10:56 Nový

Re: ING nabízí 2,5 % na spořicím účtu. Nabídka má ale podmínky

celé vlákno

Existuje nějaký důvod, proč si zřizovat ING na 5 měsíců (se čtvrtletním připisováním úroků) a se sazbou 2,5% (po pěti měsících 1,5%), když WPB nabízí spořící účet s úrokem 2,55% a měsíčním připisováním úroků?

gof
gof (neregistrovaný) 80.188.197.---
21. 1. 2013 15:58 Nový

ING zvolila kampan, jak prijit o "stare klienty"

celé vlákno

Patrim ke konzervativnim pasivnim klientum ING. 5 let jsem na obnos na ING Kontu nesahl, prestoze jsou na trhu vyssi urocici sazby. Co me donutilo veskere uspory stahnout a prejit ke konkurenci je marketingova kampan, kdy novym klientum je nabidnuta lepsi sazba, byt na pouhych 5 mesicu. Nechapu, proc ING nezavedla pasma na sporicim uctu pro vsechny klienty. Napr. ma - li klient historii na sporicim uctu dlouhodobe kredit versus debet nekolikanasobne vetsi, nezaslouzi si byt ponizen kratkodobou marketingovou akci pro nalakani novych klientu. Preji si, aby ING diky teto lovecke akci o vice klientu prisla nez jich ziska.

Honza
Honza (neregistrovaný) ---.tokyo.ocn.ne.jp
22. 1. 2013 3:00 Nový

Re: ING zvolila kampan, jak prijit o "stare klienty"

celé vlákno

Pokud vím tak ING nabídla stejné podmínky i starým klientům. Problém je, že pouze na nové vklady. Taky mě to naštvalo, všechny peníze jsem poslal na jiný účet, ale po měsíci je poslal zpátky. Po této lhůtě už jsou tyto prostředky považovány za nový vklad. Tak se mi ale přístup moc nelíbí , stávající věrní klienti doplácí na nové.