Spočítejte si...

Zavřít

ING Bank láká klienty, nabízí úrok 2,5 %

ING Bank nabízí svým novým klientům od dnešního dne do 31. března na ING Kontu úrok ve výši 2,5 %. Lze ho však získat jen po dobu 5 měsíců od založení účtu a maximální vklad je omezen částkou 1 milion Kč. Vklady od 1 milionu korun budou úročeny sazbou ve výši 1,5 %.

ING Bank tento úrok nabídne i svým starým klientům, jejich vklady v posledním roce však musí převyšovat výběry. Pokud tuto podmínku splňují, pak musejí také vklad v internetovém bankovnictví, nebo přes bezplatnou telefonní linku, označit jako „zvýhodněný vklad“.

Zastaví cena zlata svůj růst? Úrokové sazby u hypoték už pravděpodobně našly své dno        
Pavel
Pavel (neregistrovaný) ---.149.broadband11.iol.cz
7. 1. 2013 17:52 Nový

No a co jako s tím?

ING je dnes pod vlivem inflace a snižování úrokových sazeb ČNB v podstatě mrtvá banka. Bývaly doby, kdy byla lídrem trhu, ale dneska už je spíše na chvostu. Je třeba si to spočítat, cca 5 měsíců úrok 2,5% a po zbytek roku 1,5%. Odhadem tak cca 1,9% ovšem po zdanění 1,75%? Plusmínus. Když zvážímě, že inflace je někde kolem 3,3%, je to nedobrej kšeft. Ale v částkách kolem 100 tisíc se stejně bavíme řádévě o stokorunách. :-(

Méďa Béďa
Méďa Béďa (neregistrovaný) ---.docent.klfree.cz
7. 1. 2013 19:16 Nový

Slabý podmínky...

"Lze ho však získat jen po dobu 5 měsíců od založení účtu a maximální vklad je omezen částkou 1 milion Kč." Doplnil bych to tím, že vklad lze učinit jen za úplňku a vybrat ho jen za novu, ať je to každému jasné...

Honza
Honza (neregistrovaný) ---.tokyo.ocn.ne.jp
8. 1. 2013 2:54 Nový

má to zádrhel

Má to jeden zádrhel, alespoň pro stávající klienty a to že se výhodné úročení vztahuje jen na nové vklady. Kdo tam měl např. milion nedostane na něj výhodnou sazbu, ale musí si tam ještě další peníze poslat. Jinak je to ale lepší než drátem do oka, sazba docela ujde.