Hlavní navigace

Hypotéky zlevňují na sazbách i poplatcích

Sdílet

Gabriela Hájková 16. 4. 2010

Vybrané hypoteční úvěry jsou zase o něco levnější. Slevu z úrokové sazby můžete do 19. dubna získat u Poštovní spořitelny, kde si zároveň můžete nastavit % zástavní hodnoty (70, 85, 100 %) nebo dobu splácení do 30 let s 1, 3, nebo 5letou fixací. Zlevněná úroková sazba začíná na 4,59 %. Čím vyšší úvěr si žadatel vezme, tím větší bonus obdrží, a to do výše 0,4 % z úrokové sazby. K tomu je navíc možné využít další slevy. Stačí si například nechat zasílat mzdu na Era osobní účet v Poštovní spořitelně a k tomu si uzavřít dvě ze tří nabízených pojištění k hypotékám – pojištění majetku a proti neschopnosti splácet. Klienti tak dosáhnou na další slevu ve výši 0,25 % z úrokové sazby, uvádí zpráva Poštovní spořitelny.

Také Oberbank od 15.2. nabízí hypotéku s akční úrokovou sazbou 4,6 % s fixací na 1 rok nebo variabilní úrokovou sazbu vázanou na 3M PRIBOR od 3,73 %. Nově také banka umožňuje refinancování hypotéky s úrokovou sazbou, která začíná na 4,7 % při 3leté fixaci a s poplatkem za zpracování úvěru včetně odhadu ve výši 5000 Kč. Nově také můžete čerpat hypotéku na nemovitost k rekreaci v Rakousku. 

O dalších výhodných nabídkách hypotečních úvěrů čtěte v článku: Hypotéky zlevnily, banky snižují úroky a odpouští poplatky

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).