Hlavní navigace

HSBC Bank začala nabízet služby globálního bankovnictví i v České republice

Sdílet

Redakce 27. 3. 2008

HSBC, třetí největší bankovní a finanční skupina světa, rozšiřuje své aktivity v České republice. V oblasti osobního bankovnictví začíná pod značkou HSBC Premier nabízet služby globálního bankovnictví a správy majetku. Současně banka zpřístupnila svou mezinárodní síť také domácím středním a malým podnikům.

Česká republika je první zemí ve střední a východní Evropě, která se dostává na mapu služeb HSBC Premier.

HSBC Premier nabízí širokou škálu služeb, které jsou poskytovány zdarma. Patří mezi ně například založení a vedení běžného účtu (v Česku je to aktuálně až šest účtů: korunový, eurový a dolarový, v každé měně běžný i spořicí), kontokorent k běžnému účtu (do 7 500 Kč bezúročně, do 75 000 Kč úrok 11,9 % p. a.), internetové bankovnictví, osobní bankéř, vydání debetní platební karty MasterCard Premier (bez jakýchkoli poplatků za vydání, vedení či výběry ze všech bankomatů v ČR i zahraničí, a to jak pro majitele účtu, tak v případě dodatkových karet).

Je možné si zřídit i kreditní účet, k nemuž je vydána kreditní karta s vysokým limitem (individuální limity začínají na 150 000 Kč) a dlouhým bezúročným obdobím (56 dnů). Výhodou je i on-line přístup ke kreditnímu účtu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).