Hlavní navigace

Home Credit spouští mikropůjčky. Japonská půjčka nahradí úvěr od Click Credit

22. 7. 2015

Sdílet

Nebankovní poskytovatel úvěrů Home Credit spouští mikropůjčky. Jedná se o krátkodobé půjčky spíše nižších částek, kterým se občas také říká třeba půjčky před výplatou. O mikropůjčkách i nástrahách většiny jejich poskytovatelů jsme dříve psali v článku Rychlopůjčky a mikropůjčky. Z desítek predátorů je bezpečná jen jedna firma

Japonskou půjčku Home Credit umožňuje sjednat online bez návštěvy pobočky. Pro ověření identity musíte poslat ze svého účtu jednu korunu. Podle vlastního vyjádření nebankovního věřitele by měl trvat schvalovací proces maximálně jednu minutu s případným připsáním peněz do jednoho dne.

Home Credit za poplatek á 49 Kč za každou půjčenou tisícikorunu umožní maximálně 5 odkladů splátek. Pokud nedodržíte splatnost, zaplatíte za náhradní termín splatnosti pokaždé poplatek 79 Kč za každou půjčenou tisícovku (maximálně 799 Kč). Splatnost vám věřitel posune maximálně třikrát.

Home Credit nabízí různou výši úvěru podle toho, jak si zde budete půjčovat. První půjčku poskytne maximálně do 4999 Kč (min. 1000 Kč) na 30 dní, druhou do 15 000 Kč na 30 dní a pokud si zde půjčíte potřetí (a řádně splácíte), dosáhnete na úvěr do 50 000 Kč se splatností maximálně na jeden rok (12 splátek).

Japonská půjčka nahrazuje službu Click Credit, která patří do skupiny Home Credit. Jen se dá zřídit celá online a dlužník si může půjčit více peněz.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 23. 4. 2016 12:38

    Petr (neregistrovaný)
    4. 7. 2016 10:59 redakčně smazáno, důvod: ***SPAM***
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).