Hlavní navigace

GLS nyní umožňuje posílat balíky do rozměru 35 cm o 20 Kč levněji

Sdílet

Lenka Kašparová 31. 8. 2020

Balíkový přepravce GLS odstartoval 28. srpna 2020 akci spojenou s oslavami svého 15. výročí působení v ČR nazvanou Babí léto s GLS. V rámci akce je možné posílat balíky o maximální váze 2 kg nebo s obvodovým rozměrem do 35 cm mezi jednotlivými GLS ParcelShopy za zvýhodněnou cenu 59 Kč. Standardní cena posílání balíků je v této váhové a rozměrové kategorii u společnosti GLS 79 Kč, ušetříte tedy 20 Kč. Akce trvá do konce září 2020.

Pro získání zvýhodněné ceny je potřeba splnit dvě podmínky. Za prvé zadat na portálu e-Balík objednávku, vyplnit údaje o odesílateli a příjemci a vybrat GLS ParcelShop, kde si příjemce následně vyzvedne balík. Ten si můžete vybrat přímo na mapě, jeho adresa se poté vyplní automaticky. Za druhé je potřeba vytisknout štítek, nalepit ho na balík a ten podat v libovolném GLS ParcelShopu.

Slevovou akci na přepravu balíků má nyní také Česká pošta. Ta si během trvání akce od 1. 7. 2020 do 30. 9. 2020 účtuje za službu Balík Na poštu v případě předání podacích dat elektronicky a v případě podání se Zákaznickou kartou u balíků s rozměrem do 35 cm 69 Kč. Standardní cena je přitom 79 Kč. Levněji o 10 Kč ale můžete po dobu trvání akce s Českou poštou posílat balíky ve všech rozměrových kategoriích.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).