Hlavní navigace

Generali Investments nabízí nový fond k investování

Sdílet

Společnost Generali Investments začala od února 2017 nabízet nový fond, a sice Generali Fond kreditního výnosu. Ten umožňuje podílet se na výnosech ze spotřebitelského financování.

Podkladovým aktivem je dluhopis, jehož emitentem je společnost Home Credit. Minimální investice je ve výši 1 000 000 Kč. Fond má za cíl dosáhnout výnosu 2,40 % ročně a je určen kvalifikovaným investorů.

Doba trvání fondu je nejméně 3 roky, aby mohl být výnos daňově osvobozen. Investice do fondu jsou bez jakýchkoli poplatků a při dodržení trvání fondu není s investicí spojen žádný poplatek.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 2. 2017 15:09

    Rolfin (neregistrovaný) 212.11.105.---

    Dluhopis HomeCredit, která poskytuje půjčky s dvouciferným úrokem, dává za dluhopis jen 2,4% ročně? A vstup jen pro boháče? Nevím nevím, jestli kvalifikovaný investor přijme tuto výzvu.
    Nebo může zkusit projekt jakbytbohaty.cz, kde se dozví, jak investovat do již hotových a delší dobu provozovaných fondů od těch nejrespektova­nějších investičních domů, které mají i v dnešní zběsilé době pětiletý výnos 60% (což je průměrně cca 8% ročně).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).