Hlavní navigace

GE Money Bank láká na soutěž o VIP zájezd na olympiádu a na "české" platební karty

Sdílet

GE Money Bank připravila pro fanoušky olympijských her limitovanou edici platebních karet. Od 14. června do vyčerpání zásob budou vydávány debetní karty Standard a kreditní karty MoneyCard Plus ve speciálním designu s platností na dva roky.

V souvislosti s tímto krokem nachystala pro všechny držitele platebních (tedy debetních i kreditních) karet soutěž. Ten, kdo od 14. května do 11. července zaplatí platební kartou  GE Money Bank, bude soutěžit o 4 VIP olympijské zájezdy pro dvě osoby. Ty zahrnují zpáteční letenku Praha – Londýn, ubytování s plnou penzí v luxusním hotelu, vstupenky na sportovní utkání a závody a také VIP vstup do Českého domu. Vítěz čtvrtého kola získá navíc exkluzivní vstupenky na závěrečný ceremoniál letních olympijských her v Londýně, uvádí zpráva banky.

Abyste se svými platbami mohli soutěžit, je nutné se zaregistrovat přes formulář na webu Fanděte s námi či registrační SMS.  Jednou za dva týdny se na pár vteřin otevře šťastná chvilka. Soutěžící, který pošle svou registraci v tuto šťastnou chvilku nebo co nejdříve po ní, vyhrává. Čím více transakcí kartou tedy klient provede a zaregistruje, tím vyšší je jeho šance na výhru, vysvětluje tisková zpráva GE Money Bank.

Reprezentanti dostanou účet bez poplatku

Kromě limitované edice fanouškovských platebních karet GE Money Bank má i speciální nabídku exkluzivně pro sportovce. Jedná se o běžný účet pro nejnáročnější klientelu Genius Gold bez poplatku v období od května 2012 až do února 2014, kdy začínají zimní olympijské hry v Soči. Na rozdíl od minulých let, kdy byla podobná nabídka určena pouze pro medailisty, je letošní nabídka určena všem reprezentantům České republiky na letních olympijských hrách v Londýně 2012. Nabídka bude platná od 1. července do 30. září 2012.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).