Hlavní navigace

Fio banka rozšířila nabídku o kreditní karty. Podnikatelé mají nižší úrok

Sdílet

Jiří Hovorka 5. 2. 2018

Fio banka nově prodává i kreditní karty. Nabízí je ve verzi pro spotřebitele i podnikatele. Těm prvním s roční úrokovou sazbou 19,90 procenta, pro podnikatele má úrok 17,90 procenta.

Vydání i vedení karty je zdarma. Bezúročné období u obou karet je až 45 dní. Začátek období si mohou lidé sami zvolit a přizpůsobit ho například termínu své výplaty, aby mohli uhradit vyčerpanou částku bez starostí, říká Zdeněk Kovář, mluvčí Fio banky.

Kreditní karta Mastercard pro fyzické osoby od Fio banky
Autor: Fio banka a. s.

Kreditní karta Mastercard pro fyzické osoby od Fio banky

Banka láká také třeba na e-mailové upozornění blížící se splatnosti, které je rovněž bez poplatků. S kreditní kartou lze využít například i deset výběrů měsíčně z bankomatů Fio banky bez poplatků, na vybírané částky se ale pak nevztahuje bezúročné období.

Oba typy kreditních karet jsou od MasterCard, a jsou tak součástí bonusového programu Priceless Specials, který vrací procenta z nákupů ve vybraných obchodech.

Spotřebitelské úvěry taky plánujeme. Zatím je ale předčasné mluvit o konkrétním termínu spuštění, odpověděl Kovář na dotaz Měšce, zda se nabídka kreditních karet rozšíří i o další úvěrové produkty pro spotřebitele.

Kreditní karta Mastercard pro fyzické osoby od Fio banky
Autor: Fio banka a. s.

Kreditní karta Mastercard pro fyzické osoby od Fio banky

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).