Spočítejte si...

Zavřít

Fio Banka má novou moderní verzi internetového bankovnictví

Fio Banka představila novou verzi internetového bankovnictví. Banka slibuje snadnější vyhledávání v platbách a zprávách, stejně jako snadnější posílaní peněz mezi svými účty. Novinkou je také nástěnka, kde si klienti mohou sami nastavit zobrazené informace. Jako hlavní novinka se dá označit možnost přidávat přehledy jednoduchým přetažením jednotlivých widgetů, ze kterých se IB skládá. Stále přitom zůstává jednoduché a lze se v něm rychle zorientovat. 

Po dobu několika měsíců bude pro klienty dostupná jak nová, tak původní verze Fio Internetbankingu, poté dojde k úplnému přechodu na nové internetové bankovnictví. V bankovnictví také přibudou nové funkce.

Internetové bankovnictví FIO Bank
Autor: Měšec.cz

Internetové bankovnictví FIO Banka

Největší změnou, která však není na první pohled viditelná, prošlo technologické pozadí celé aplikace, které jsme museli přizpůsobit narůstajícímu počtu uživatelů aplikace. Jen v loňském roce jsme získali více než 117 tisíc nových klientů. Nové internetové bankovnictví je tedy na zvyšování počtu klientů připravené a nabídne těm stávajícím i budoucím rychlou a spolehlivou správu financí, komentuje úpravu Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.

Internetové bankovnictví FIO Bank
Autor: Měšec.cz

Internetové bankovnictví FIO Bank

Dlužníci jsou stále zodpovědnější, exekucí ale přibylo Bisnode: Ženy ve vedení znamenají nižší riziko výrazných ztrát        
Pavel
Pavel (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz
13. 1. 2015 17:50 Nový

A sakra...

Mám docela strach. Aby se neopakoval scénář s mBank. Tu jsem taky po létech přežívání, kdy padaly postupně všechny klady, včetně úroků na mVkladu a podobně zrušil. FIO je moje druhá záložní banka, její stávající iB není sice žádná sláva, ale je funkční a dá se na něj zvyknout. Jakmile se tam ale objeví obrovské vysmáté barevné pole s pruhama, jdu pryč. Chci strohý, rychlý a hlavně plně funkční bankovní systém, nikoli vysmátého barevného tabletového tydýta. Uvidíme...

n0
n0 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
13. 1. 2015 18:03 Nový

screeny

Tak obrázků to zatím vypadá jen jako malej fejslift ... hope so.

mBanka to vskutku podelala, ale nezrusil jsem ji a do zpoplatnení karty ani nebyl důvod.

Mo
Mo (neregistrovaný) 91.103.166.---
14. 1. 2015 11:30 Nový

No nasrat !

Každé vylepšení bylo vždy spojeno s komplikacemi a problémy než se usadilo a klient si zvykl. Bude to tak i nyní ???

V.Mlich
V.Mlich (neregistrovaný) ---.mrp.cz
14. 1. 2015 14:15 Nový

Nevidím žádné zlepšení

Akorát opruz uživatele, aby věci, na které je zvyklý, hledal jinde. Dokonce ani ten kurzový lístek furt neumi graf vývoje vybrané měny. Hlavně, že je tam kalkulačka, do které si nacvakám kolik, z jaké měny do jaké, a spočítá to cenu. V životě jsem něco takového nepotřeboval. Vždycky řeším jen jediný problém: Mám zaplatit X euro, tak kolik mi to strhne Kč a jestli by to včera bylo víc, případně o kolik. Lepší by to bylo pro zítřek, ale to uznávám, že je už příliš náročný požadavek.

Rob
Rob (neregistrovaný) ---.anonymouse.org
14. 1. 2015 15:08 Nový

Dá se to...

Docela se to dá, leccos je tam konfigurovatelné (přidávání/ubí­rání/přehazová­ní sloupců v tabulkách už je u FIA standard, nově se např. na nástěnce dají věci přeházet tak, aby byly pouze pod sebou, zbytečné vyházet) a když si člověk pohraje se stylem, dá se na to i docela koukat.

S hrůzou, kvůli které jsem utekl od mBank se to nedá srovnat.
Chvíli mi potrvá, než si zvyknu na přepínání účtu tím výběrovým tlačítkem a bude to dobré.

Necik
Necik (neregistrovaný) 85.93.105.---
15. 1. 2015 12:02 Nový

zmena stylu

Co myslite tim "člověk pohraje se stylem"? V samotnem IB jsem nic takoveho nenasel. Nebo mluvite o nejakem prizpusobeni v prohlizeci?

Katka
Katka (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
20. 8. 2015 23:06 Nový

hruza.. byval to nejlepsi IB, ted je to nasledovnik mBank

Fio mivala nejlepsi internetove bankovnictvi, ryhle, jednoduche, funkcni, proste dokonale pro praci, zadne zbytecnosti, zadne velke tlacitka a plno prazdnych mezer, na obrazovku se vlezlo spousta informaci...ted.... des a hruza, vsechno velke, neprehledne, a na odpoved v cem je vyhoda, ze se nyni na obrazku vleze jen polovina radku ani neumi odpovedet...
odchazim.... Fio zklamala