Hlavní navigace

Exekutorská komora rozšiřuje provoz online poraden

Sdílet

Exekutorská komora ČR kvůli vyššímu zájmu o informace týkající se exekucí od Velikonoc dočasně rozšíří provoz bezplatných online poraden. Aktuálně jsou zájemcům k dispozici každé úterý, nově i v pátek. Výjimkou budou první dva pátky v květnu, kdy se z důvodu státního svátku přesune poradenský servis na čtvrtek.

Exekutorská komora v minulých týdnech vydala mnoho opatření a doporučení, stejně tak vláda ČR, a tak nemusí být vše pro každého přehledné. V poradnách můžeme individuálně každého nasměrovat ke správnému řešení, řekl prezident Exekutorské komory Vladimír Plášil.   

V on-line právní poradně můžete získat krátkou informativní radu týkající se exekučního řízení. V případech, kdy je nutno v konkrétním řízení učinit písemné podání nebo se jedná o věc vyžadující náročnější rozbor, budete odkázáni na některý exekutorský úřad, případně advokátní kancelář.

Dotazy do on-line poradny se podávají vyplněním elektronického formuláře, který je přístupný na stránkách exekutorské komory vždy pouze v uvedený den a čas.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).