Hlavní navigace

ERV pojišťovna spustila novou verzi mobilní aplikace

Sdílet

ERV pojišťovna spustila na začátku prosince 2016 novou verzi klientské mobilní aplikace Moje Evropská. Pokud máte tuto aplikaci nainstalovanou ve svém mobilním telefonu, nepotřebujete při cestě do zahraničí mít kartičku a smlouvu k pojištění u sebe.

Toto pojištění slouží těm, kteří si sjednali:

  • celoroční pojištění MultiTrip,
  • jednorázové pojištění Sbaleno,
  • firemní cestovní pojištění,
  • pojištění storna.

Abyste se mohli v aplikaci registrovat, potřebujete číslo smlouvy, případně IČ firmy a datum narození. Aplikace je dostupná pro iOS a Android. V rámci aplikace je možné se spojit s asistenční službou a případně ji požádat o zpětné zavolání. V sekci dokumentů máte uloženy své cestovní i osobní doklady, které jsou zabezpečeny heslem.

Kromě toho spustila pojišťovna i novou aplikaci EVR travel & care, která slouží k poskytování informací o bezpečnosti v konkrétních zemích. Aplikace byla vyvinuta za účelem, aby poskytla komplexní informace zejména o bezpečnostní situaci a zdravotnictví. Podle místa, kde se právě nacházíte, dostáváte upozornění na aktuální bezpečnostní rizika, říká Vlastimil Divoký, manažer marketingu a komunikace ERV Evropské pojišťovny.

Součástí je i navigace k nejbližším nemocnicím a lékárnám, seznam nouzových čísel, volání do asistenční služby nebo trezor dokumentů. V současné době je určena majitelům celoročního pojištění MultiTrip a všem firemním klientům.

Obě aplikace jsou bez poplatku.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).