Hlavní navigace

Equa bank spouští karetní Vánoce. Dá vám 3 % za každou platbu i za spoření

Sdílet

Dalibor Z. Chvátal 7. 11. 2011

Pro nové i stávající klienty připravila Equa bank ojedinělou vánoční nabídku. Každý, kdo zaplatí debetní kartou Equa bank v době od 7.11.2011 do 31.12.2011, dostane zpět 3  % z celkové částky utracené kartou za měsíc. Psali jsme: Equa bank: neurazí ani nepřekvapí. Co vám nabídne?

Bonus se vztahuje na úhrady kartou do maximální výše 75 000 Kč v každém měsíci, kdy akce probíhá. To znamená, že za každý měsíc (listopad, prosinec) můžete získat až 2250 Kč a celkem tedy 4500 Kč ve formě finančního bonusu. V praxi to bude fungovat takto: pokud zaplatíte kartou v listopadu například 10 000 Kč, banka vám začátkem prosince připíše na běžný účet odměnu 300 Kč. V prosinci pak utratíte kartou třeba 50 000 Kč a získáte tak bonus ve výši 1 500 Kč, který bude připsán začátkem ledna 2012. Zúčtování transakcí proběhne k 5. dni v měsíci a bonus bude vyplacen následně. Tato odměna se dále nezdaňuje.

Podmínky akce:

Za transakce pro účely vyplacení bonusu se nepovažují výběry hotovosti obecně, výběry hotovosti na pokladně obchodníka (CashBack) a platby bez přítomnosti karty (MO/TO platby). Pokud byste uvažovali o získání odměny prostřednictvím používání platebních portálů typu Paysec.cz, Moneybookers.com, musíme vás rovněž varovat. V pravidlech akce se píše, že Banka si vyhrazuje právo do zúčtování Odměny nezahrnout takové typy Transakcí, které představují prodej položek obchodníka protřednictvím internetu a které jsou přímo směnitelné za hotovost, nebo slouží k nákupu virtuálních platebních prostředků, například: virtuální peníze v libovolné měně, herní žetony, peněžní poukázky, otevřená deposita, telegrafické převody, služby typu PaySec, MoneyBookers atd.

Mimo této akce Equa bank nově nabízí i úrok 3 % u termínovaného vkladu s 6měsíční fixací.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).