Hlavní navigace

Equa bank snížila úrokovou sazbu Minutové půjčky. Při refinancování či konsolidaci dostanete tablet

Sdílet

Equa bank snížila úrokovou sazbu u Minutové půjčky do výše 600 000 Kč. U ní je nyní možné získat úrokovou sazbu začínající na 5,9 % p. a.

Abyste si Minutovou půjčku sjednali, nemusíte mít u banky jiné produkty. Navíc garantujeme, že úroková sazba vydrží klientům ve stejné výši od podpisu smlouvy až do konce splácení. V průběhu splácení Minutové půjčky tedy nebudeme měnit podmínky, které jsme klientovi nabídli při online schválení, říká Ondřej Hák, ředitel oddělení úvěrových produktů Equa bank.

Splátky je možné rozložit na období od 3 měsíců do 7 let. V průběhu splácení je možné splátky zvýšit či snížit bez poplatku. Bez poplatku jsou i další služby, a to zřízení a vedení půjčky, mimořádné splátky i předčasné splacení.

Úrokovou sazbu u úvěru nyní v akci snížila i Modrá pyramida a Komerční banka.

Půjčka je poskytována od 5 000 do 600 000 Kč a vyhodnocuje se online do zhruba 1 minuty.

Pokud se rozhodnete u banky využít RePůjčku (konsolidaci i refinancování), dostanete od banky jako dárek tablet Lenovo TAB 2 A7–20z. Podmínkou je vzít si půjčku alespoň na 50 000 Kč.

U RePůjčky si můžete rozvrhnout splácení na 6 až 96 měsíců. Splácení částky v rozmezí 30 000 až 600 000 Kč je bez ručitele. Stejně jako u Minutové půjčky zůstává sjednaná úroková sazba stejná po celou dobu splácení.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).