Hlavní navigace

easyJet nabízí odbavení přes mobilní telefon

Sdílet

Gabriela Hájková 24. 7. 2013

Zákazníci easyJet, kteří odlétají z Prahy, mohou využít mobilní odbavení přes telefon. Máte-li zájem se odbavit přes mobil, je nutné provést check-in alespoň dvě hodiny před odletem online na svém počítači nebo v aplikaci easyJet přes smartphone a stáhnou si palubní lístek. 

Aplikace, přes kterou je možné spravovat i samotné rezervace nebo lety před check-inem funguje v sedmi jazycích v operačním systému Android a iOS. V případě systému iOS 6 a vyšším není nutné si palubní lístek stahovat, stačí jej přidat do aplikace Passbook. 

Po stažení nebo přidání do Passbooku je lístek připraven k naskenování na přepážce pro odbavování zavazadel, u bezpečnostní kontroly a u letištní brány. V případě, že máte pouze příruční zavazadlo, jdete přímo k bezpečnostní kontrole a letištní bráně. Po stažení budete mít již palubní lístek nahraný v mobilním telefonu a nemusíte se tak už znovu připojovat na internet. 

Při letu z Prahy se cestující se společností easyJet může mobilním telefonem odbavit při letu do kterékoli destinace společnosti. Mobilní odbavení je k dispozici také v destinacích přímých letů společnosti easyJet z Prahy, kromě letiště v Bristolu a londýnském Gatwicku, uvádí zpráva společnosti easyJet.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).