Hlavní navigace

Vlákno názorů k aktualitě Do důchodu v 65 letech od Hráč - Většina lidí považuje nástup do důchodu až v...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 13. 3. 2008 19:45

  Hráč (neregistrovaný)
  Většina lidí považuje nástup do důchodu až v 65.letech za neadekvátní.Mohou jít ale do důchodu dříve, ale musí se sebou dělat úplně něco jiného než jsou zvyklí.Doporučuji se inspirovat knihou :R.Kiyosaki Do důchodu mladý a bohatý . Část mladé generace tak může najít jinou příjemnější cestu nejen k,,pracovnímu důchodu"
 • 13. 3. 2008 21:57

  Gabra (neregistrovaný)
  Nejde dost dobre, aby sel do duchodu kazdy mlady a bohaty...jednak nepujde do duchodu, protoze na nej nebude mit narok, takze jen muze prestat delat, a pak je spousta pracovitych malych lidi, kteri se hodne venuji rodine nebo jine praci, ktera neni ocenena financne...na tech stoji cela zeme, i kdyz bohati jsou rovnez duleziti, protoze disponuji kapitalem a vytvareji zamestnani...Odpad spolecnosti jsou lenosi a podvodnici jak chudi tak bohati...
 • 16. 3. 2008 11:09

  Hráč (neregistrovaný)
  Nepíši, že by ,,každý" měl jít do ,,důchodu" mladý a bohatý. Týká se to jen lidí, co myslí za sebe a nečekají, že je stát spasí.Vy na to reagujete, tedy o tom přemýšlíte a pokud si přečtete tuto knihu a řadu dalších, můžete to být Vy-ten kdo jde do důchodu mladý a bohatý.
  Vždycky bohužel většina lidí to vzdá a nechá svůj život na jiných-všichni také nejsou Karel Gott apod.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).