Hlavní navigace

Direct pojišťovna bude mít vlastní autoservisy a autoslužby

Sdílet

Lenka Kašparová 7. 4. 2021

Direct pojišťovna bude provozovat vlastní autoservisy a autoslužby. Vedle Direct pojišťovny a Fidoo, jenž se zabývá firemními financemi, tak vzniká Direkt auto, které se zaměří na prodej nových a ojetých vozů. Direkt auto se zaměří také servis a opravy po nehodách. První autoservis vzniká v Praze, jedná se o Autotrio v Praze v Modřanech.

V pojišťovně máme 400 000 klientů, to je 400 000 příběhů lidí, kteří s námi zažívají nějakou zkušenost. Když je ale pošleme do servisu, častokrát spokojeni nejsou.  Přemýšleli jsme, jak tento zážitek ovlivnit a udělat ho mnohem lepším. Nejjednodušší cesta byla udělat svoje servisy, které budou fungovat na našich hodnotách a budou fér, říká Pavel Řehák, zakladatel Directu.

Direct také hodlá nabízet ekologická řešení. Chceme v maximální míře nabízet CO2 neutrální řešení, například plánujeme, že za každý gram CO2, který námi prodaná auta vyprodukují, zasadíme odpovídající počet stromů, které CO2 spotřebují. Ekologie je něco, co nás nenechává v klidu a co velmi podporujeme. Proto chceme být postupně také specializovaným servisem elektrických a hybridních vozidel Škoda v Praze, doplňuje Petr Lehký, který má Direct auto na starosti.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).