Hlavní navigace

Digitální verzí platební karty od Equa bank nově můžete platit hned po vydání

Sdílet

platba, peníze, platby,placení, počítač, intenetové bankovnictví Autor: Depositphotos

U Equa bank můžete od června začít používat digitální verzi platební karty hned po jejím vydání, tedy ještě před tím, než vám je fyzicky doručena. Kartu stačí nahrát do Wallet u zařízení s iOS nebo Google Pay u zařízení s Androidem. V mobilní aplikaci je seznam zařízení, ve kterých je karta přidaná. Kartu můžete v aplikaci dočasně zablokovat a opět obnovit či ji ze zařízení odstranit.

Tuto službu však ocení i ti, kteří svoji kartu už nějakou dobu mají. V případě ztráty karty a její následné blokace totiž klient žádá o novou kartu. A opět ji může začít k platbám u obchodníků používat okamžitě bez toho, aby musel čekat na její fyzické vydání. Novou kartu jednoduše opět přidá do mobilní peněženky, řekl Jaroslav Antoš, Head of Liability Products, Equa bank. 

Před aktivací fyzické karty můžete nastavit u její digitální verze jen limity pro platby u obchodníků na platebních terminálech, a to maximálně do výše 50 000 Kč. Po aktivaci fyzické karty je celkový limit již standardně 150 000 Kč a i mobilem už jdou všechny typy plateb – u obchodníka, na internetu a výběry z bankomatu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).