Hlavní navigace

Čtenáři Měšce: Pomoc s převodem účtu je legální

Sdílet

Petr Zámečník 13. 2. 2007

Podle názorů čtenářů Měšce vyjádřených v odpovědích na anketní otázku „Považujete službu "Pomoc s převodem účtu“ za legální?" je služba GE Money Bank v souladu se zákonem. Za legální ji považuje 81 % hlasujících a za nelegální jen 9 %. 9 % uvedlo, že neví a 1 chybějící procento uniklo v důsledku zaokrouhlování.

Svůj názor v anketě připojené k článku „GE Money Bank proti všem: Spor přiostřuje!“, v níž hlasovalo již 138 čtenářů, můžete vyjádřit i vy.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 14. 2. 2007 14:27

  Standa (neregistrovaný)
  Nejsem právník a nechci rozhodovat, co je legální. Ta služba je mi ale každopádně sympatická a pro bankovní klienty je pozitivní jakýkoliv posun směrem k otevřenějšímu bankovnímu trhu.
 • 14. 2. 2007 14:45

  lavaso (neregistrovaný)
  no nevím pro mě tahle služba nepřipadá v úvahu, svůj podpisový vzor ani jiné informace a účtu neposkytnu, to je pro mě přijatelnější změnit si to osobně, ať už za cenu promrhaného času. Nerad bych aby se spolu s bankovním trhem někomu otevřel i můj osobní účet, děkuji nechci
 • 14. 2. 2007 16:26

  Jr (neregistrovaný)
  Samozrejme to muzes zmenit osobne, kdyz chces, ale zcela presne jsi takovy cas nazval promrhanym. A pokud ja vim, tak GE ti spis v tom prevodu pomuze pri vyplnovani dokumentu, snad jim ani nutne nemusis prozradit podpisovy vzor. A i kdyby, tak ja bych se toho nebal, kdyz uz u nich chces mit ucet, tak jim asi musis duverovat, ne?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).