Spočítejte si...

Zavřít

Čtenáři Měšce: Pomoc s převodem účtu je legální

Podle názorů čtenářů Měšce vyjádřených v odpovědích na anketní otázku „Považujete službu "Pomoc s převodem účtu“ za legální?" je služba GE Money Bank v souladu se zákonem. Za legální ji považuje 81 % hlasujících a za nelegální jen 9 %. 9 % uvedlo, že neví a 1 chybějící procento uniklo v důsledku zaokrouhlování.

Svůj názor v anketě připojené k článku „GE Money Bank proti všem: Spor přiostřuje!“, v níž hlasovalo již 138 čtenářů, můžete vyjádřit i vy.

Domovní prohlídky a zabavování počítačů Tomáš Pitr získal Setuzu nezákonně        
Standa
Standa (neregistrovaný)
14. 2. 2007 14:27 Nový

legální?

celé vlákno
Nejsem právník a nechci rozhodovat, co je legální. Ta služba je mi ale každopádně sympatická a pro bankovní klienty je pozitivní jakýkoliv posun směrem k otevřenějšímu bankovnímu trhu.
lavaso
lavaso (neregistrovaný)
14. 2. 2007 14:45 Nový

Re: legální?

celé vlákno
no nevím pro mě tahle služba nepřipadá v úvahu, svůj podpisový vzor ani jiné informace a účtu neposkytnu, to je pro mě přijatelnější změnit si to osobně, ať už za cenu promrhaného času. Nerad bych aby se spolu s bankovním trhem někomu otevřel i můj osobní účet, děkuji nechci
Jr
Jr (neregistrovaný)
14. 2. 2007 16:26 Nový

Re: legální?

celé vlákno
Samozrejme to muzes zmenit osobne, kdyz chces, ale zcela presne jsi takovy cas nazval promrhanym. A pokud ja vim, tak GE ti spis v tom prevodu pomuze pri vyplnovani dokumentu, snad jim ani nutne nemusis prozradit podpisovy vzor. A i kdyby, tak ja bych se toho nebal, kdyz uz u nich chces mit ucet, tak jim asi musis duverovat, ne?