Hlavní navigace

ČSSZ poskytuje nově konzultace z oblasti důchodového pojištění

Sdílet

Gabriela Hájková 15. 5. 2012

Máte-li obsáhlejší dotaz k důchodovému pojištění nebo chcete získat informativní výpočet důchodu, máte možnost si objednat návštěvu klientského centra při pražském ústředí České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ). Pro novou službu ČSSZ zřídila speciální telefonní linku +420 257 062 869. 

Možnost navštívit klientské centrum je určena především pro klienty, kteří potřebují obsáhlejší konzultaci. Vyškolení odborníci se budou moci předem seznámit s průběhem důchodového pojištění klienta a jednání bude konkrétnější a efektivnější. Jde tedy o exkluzivní službu nad běžný standard toho, co klientské centrum při ústředí ČSSZ v důchodové agendě poskytuje, řekl ústřední ředitel ČSSZ Vilém Kahoun

Termín je možné objednat od 15. května, kdy bude spuštěn provoz na telefonní lince a to mezi 8. a 12. hodinou. Sjednání termínu bude možné uskutečnit až s měsíčním předstihem. Pro objednané konzultace je pak vyčleněn čtvrtek a pátek, uvádí zpráva ČSSZ s tím, že poskytování informací o důchodovém pojištění, které zajišťuje ČSSZ, je bezplatné. 

Klientské centrum má úřední hodiny každý pracovní den. V pondělí a ve středu od 8 do 17 hodin, v úterý a ve čtvrtek od 8 do 14:30 hodin a v pátek od 8 do 14 hodin. Sídlí v ulici Křížová na Praze 5.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).