Hlavní navigace

ČSOB rozšiřuje platnost cestovního pojištění o Česko a navyšuje také limity

Sdílet

Lenka Kašparová 29. 6. 2020

Klienti ČSOB, kteří mají zařízené cestovní pojištění k platební kartě ČSOB jej nyní mohou využívat i v Česku. Cestovní pojištění bude od 1. července 2020 do konce letošního roku, platit také na pobyty na území České republiky. Výrazně se navíc navyšují pojistné limity. 

Pojištění se bude vztahovat na dovolené, prodloužené víkendy, lázeňské pobyty, dětské tábory i jednodenní výlety. V rámci cestovního pojištění tak klienti ČSOB nově mohou využívat většinu pojištěných rizik i v Česku. Výjimkou jsou léčebné výlohy a asistenční služby, uvedl Petr Hájek, výkonný manažer bankopojištění ČSOB.

Pojištění se vztahuje i na klienty ČSOB Premium, kteří mají cestovní pojištění zdarma v rámci kreditní Premium Karty. (Služba ČSOB Premium zahrnuje nadstandardní bankovnictví, individuální péči a zvýhodněné služby. Zdarma jej mohou využívat ti, kteří mají buď měsíční příjem nad 50 tisíc korun, úspory minimálně 1,5 milionu korun nebo hypotéky s úvěry ve výši alespoň 3 miliony korun. Jinak jeho vedení stojí měsíčně na 900 korun.)

„Úhrada léčebných výloh včetně potřebného zajištění lékařské pomoci na místě je základem cestovního pojištění pro zahraničí. Pro klienty Premia je od července limit sto milionů korun, tedy desetkrát vyšší než dosud. Klienti Premia nejvíce oceňují pojištění stornopoplatků, které výrazně vylepšujeme a to z 35 tisíc na 50 tisíc a se spoluúčastí z 20 % na 10 %, vysvětluje Miroslav Zetek, ředitel segmentu ČSOB Premium.

ČSOB výrazně navýšila pojistné limity u cestovního pojištění.
Autor: ČSOB

ČSOB výrazně navýšila pojistné limity u cestovního pojištění.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).