Hlavní navigace

Dokumenty do Modré pyramidy nově můžete poslat mobilem přes aplikaci

Sdílet

Lenka Kašparová 29. 6. 2020

Stavební spořitelna Modrá pyramida umožňuje od 25. června 2020 zasílat dokumenty potřebné ke schválení žádosti k čerpání půjčky na bydlení přes mobilní aplikaci MP Home. Aplikaci si můžete stáhnout po předchozí schůzce s poradcem z Google PlayApp Store. Pro vložení do aplikace stačí, když dokument vyfotíte nebo nahrajete z úložiště telefonu a pošlete ke zpracování do stavební spořitelny. V aplikaci navíc vidíte, jaké dokumenty od vás Modrá pyramida potřebuje, jaké už dostala a co ještě chybí.

V případě potřeby můžete spořitelně zasílat dokumenty prostřednictvím aplikace i během čerpání úvěru. Novinka se týká jak úvěrů na koupi nemovitosti, tak na rekonstrukci.

Od června můžou uživatelé mobilní aplikace MP Home zasílat do Modré pyramidy dokumenty, které jsou k žádosti potřeba. Jde například o čestná prohlášení, daňová přiznání, platební doklady nebo dokumenty k nemovitostí, jako je například list vlastnictví. Díky této novince si teď klienti vystačí jen s jednou schůzkou s poradcem. Podepíšou smlouvu o používání aplikace, tím ji aktivují a pak už s námi komunikují online, říká Jan Čeřovský, manažer Digitálních služeb Modré pyramidy.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).