Spočítejte si...

Zavřít

ČSOB rozšíří výhody u Studentského konta

ČSOB na podzim nabídne Studentské konto s větším množstvím zvýhodněných služeb. První novinkou je možnost získat jako student k účtu také ČSOB Kreditní kartu s limitem do 20 000 Kč bez nutnosti dokládat příjem.

Výše limitu bude závislá na velikosti kontokorentu k běžnému účtu, protože úvěrový limit 20 000 Kč bude možné nově rozdělit právě mezi povolené přečerpání a kreditní kartu. Studentům banka odpustí poplatek za vedení úvěrového účtu. Nabídka bude platit pro nové i stávající klienty.

Kromě toho se také zvýší horní hranice věku pro vedení konta bez poplatku na 30 let. Dokládat potvrzení o studiu bude nutné pouze dvakrát, v 21 a v 26 letech. Studentské konto bude přístupné i pro absolventy, kteří předloží diplom ne starší než 1 rok.

Účet bude možné otevřít i online.

V průběhu kampaně ke Studentskému kontu, která potrvá do 19. října, bude možné k novému účtu bezplatně získat Image kartu nebo ke kreditní kartě poukázku na služby Student Agency v hodnotě 500 Kč.

Při platbě kartou v cizině si dejte pozor na "Dynamic Currency Conversion" Nový program Jessica přinese miliardy na opravy bytových domů