Hlavní navigace

ČSOB Pojišťovna participuje na novém pojištění psů a koček. Vše bude probíhat online

Sdílet

ČSOB Pojišťovna spustila společně s projektem PetExpert online všeobecné pojištění psů a koček. Pojištění využívá vlastní digitální platformu, ke které jsou připojeni smluvní veterináři. Pomocí aplikace pak veterinář vytvoří pojistnou událost, získá autorizaci pro pojistné plnění a to je mu následně proplaceno.

V rámci služby PetExpert proběhne vyřízení případné pojistné události kompletně online a platba za provedené zákroky se odesílá přímo na účet veterináře obvykle do 24 hodin.

Cena pojištění začíná na 120 Kč měsíčně u varianty Úraz. V případě nejnižší varianty s pojištěním léčby nemocí je pak cena 360 Kč měsíčně. Vliv na cenu má především věk zvířete, jeho původ a velikost plemene. Maximální limit pojistného plnění na léčbu úrazu či nemoci činí 120 000 Kč ročně. Pojištění lze hradit ročně nebo měsíčně. Spoluúčast je u všech variant pojištění stejná, a to 10 %, nejméně však 500 Kč.

Pojištění lze sjednat pro psy a kočky starší 8 týdnů a nejpozději lze vstoupit do pojištění ve věku 10 let u malých plemen psů a všech koček, 8 let u středních a 6 let u velkých plemen psů. Zvíře musíte mít označeno registrovaným mikročipem.

Součástí je pojištění veterinárního ošetření, pojištění pro případ smrti zvířete, pojištění nákladů na péči o zvíře v případě vaší hospitalizace, pojištění ztráty či odcizení zvířete a náhrady nákladů na jeho nalezení.

Pojištění můžete uzavřít kompletně online buď na webu PetExpert nebo na speciálních terminálech PetExpert během návštěvy vybraných veterinárních ordinací smluvních partnerů, které jsou těmito terminály vybaveny.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 11. 2018 8:24

    Hanakl (neregistrovaný) 93.99.193.---

    Kdyby tak šlo jen o pojištění :) ale celkově, kolik takový mazlíček stojí, obzvlášť když začne třeba marodit. naštěstí máme skvělého veterináře a to https://www.metropolevet.cz/ kteří nejsou drahý y přitom jsou to naprosto profesionálové :)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).