Hlavní navigace

ČSOB láká na nízkou sazbu pro refinancování. Musíte si k ní ale převést i platební styk

Sdílet

ČSOB představila akční nabídku Totální refinancování. Jedná se o produkt ke konsolidaci půjček nebo refinancování jednoho úvěru se sazbou 5,9 % ročně. Abyste na ni ale dosáhli, je nutné sem převést úvěr(y) minimálně v hodnotě 50 000 Kč a kromě toho také svůj platební styk.

Převod platebního styku můžete učinit buď přes tzv. Kodex mobility, kdy banka zařídí převedení vašeho účtu včetně přenastavení trvalých příkazů a inkas nebo si u ČSOB můžete sjednat nový běžný účet (např. Plus Konto, které je při pravidelné příchozí platbě min. ve výši 15 000 Kč bez poplatků).

U neúčelové Flexi půjčky pak banka za převod platebního styku nabízí sazbu 6,9 % ročně, minimální výši úvěru v tomto případě nestanovuje.

Od dubna banka začala poskytovat všechny půjčky jako Flexi. To znamená, že je sjednává a vede bez poplatku, umožňuje snížení, zvýšení či odklad splátek, vrácení půjčky do 30 dní a neomezený počet mimořádných splátek a předčasné splacení. Produkty Flexi umožňují 3× mimořádnou splátku bez poplatku, poté zaplatíte 1 % z výše splátky. Refinancovat je možné i na webových stránkách banky.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).