Hlavní navigace

ČSOB dá k nové kreditce 1000 Kč a 2 % z nákupu, má ale podmínky

18. 5. 2021

Sdílet

ČSOB a Poštovní spořitelna mají akci pro nové držitele kreditních karet Standard.

Pokud si o novou kreditku zažádáte do konce srpna, získáte odměnu 1000 Kč. Podmínkou připsání odměny je aktivní využívání mobilního bankovnictví v aplikacích Smartbanking nebo ČSOB Smart. Poté stačí jedno přihlášení ve lhůtě 30 dní. Odměnu banka připíše do 60 dnů od skončení akce.

Banka v rámci akce slibuje dvě procenta zpět z částky zaplacené kreditní kartou v kamenném či internetovém obchodě po dobu prvních šesti můěsíců. Poté odměna klesne na 0,5 %, což je odměna pro stávající držitele kreditky Standard. Banka vám odměnu připíše do věrnostního programu Svět odměn. Za platby kartou můžete získat maximálně 1000 bodů měsíčně. Ty pak můžete využít na splátku karty (1 bod je 1 Kč) nebo využít na odměny v rámci programu.

Noví majitelé kreditek také získají možnost sjednat si službu automatické splátky, která jinak stojí 30 Kč. Standardní měsíční paušál za vedení karty je 30 Kč.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 5. 2021 15:38

  Marcela Ch.

  "Má ale podmínky" - píšete v nadpisu. Můžu se zeptat, jaké?

  V článku totiž poněkud zmateně uvádíte jedinou: "Podmínkou připsání odměny je aktivní využívání mobilního bankovnictví v aplikacích Smartbanking nebo ČSOB Smart. Poté stačí jedno přihlášení ve lhůtě 30 dní."

  Zajímalo mne, co je to "aktivní využívání mobilního bankovnictví". Tak jsem se podívala do podmínek. Tam se píše:

  "Podmínkou získání odměny je aktivní využívání mobilního bankovnictví v aplikacích Smartbanking nebo ČSOB Smart, tj. alespoň 1 přihlášení ve lhůtě 30 kalendářních dnů ode dne otevření Účtu."

  To je trošku něco jiného, nemyslíte? A kde jsou tedy ty další podmínky? Nezlobte se, ale od finančního webu bych čekala trochu kvalitnější text.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).