Hlavní navigace

Česká podnikatelská pojišťovna nabízí k pojištění bytů a domů 40% slevu

Sdílet

Gabriela Hájková 18. 9. 2012

Česká podnikatelská pojišťovna inovovala produkt pro majetkové a odpovědnostní pojištění Domex. Rozšířila pojistnou ochranu a přidala několik připojištění. Do základní ochrany tak přibyla i vichřice a krupobití, rozšířená varianta pak obsahuje i poškození či zničení elektrospotřebičů a elektroniky způsobené přepětím či zkratem. Připojistit je nově možné také u panelových domů zpětné vystoupení vody z odpadního potrubí. U rodinných domů zase pojišťovna v rámci připojištění v případě poškození vodovodního potrubí na jejich pozemku uhradí případnou ztrátu vody. V nabídce má pojišťovna nyní i připojištění zahradní architektury. 

 V rámci pojištění domácnosti došlo k navýšení základních limitů a pojišťovna nově hradí také náklady na pořízení nových dokladů. Pojistku vztahuje i na věci cizí, které jsou oprávněně užívané –  například pracovní telefony nebo počítače. 

Novinkou je i přiznávání bonusu za bezeškodní průběh. Za každý rok bez pojistné události tak klient získá slevu 5 %. Maximálně může bonus dosáhnout 30 %. 

Momentálně pojišťovna prodává produkt se zaváděcí slevou ve výši 40 % a další slevy je možné získat za zabezpečení bytu, zvolenou frekvenci platby pojistného nebo za propojištěnost, pokud zde máte sjednané i jiné smlouvy. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).