Spočítejte si...

Zavřít

ČP: Pojištění přes internet uzavírají častěji muži

Výhodou sjednání pojištění po internetu je zejména rychlost, jednoduchost a nižší cena. Co se týče struktury produktů, tak 84 % smluv uzavíraných přes internet u České pojišťovny tvoří cestovní pojištění, 14 % povinné ručení, a po 1 % je to havarijní a úrazové pojištění (možnost sjednání po internetu funguje od srpna 2006).

O možnostech sjednání cestovního pojištění se více dočtete v článku Ondřeje Antoše.

EU chce omezit ukládání peněz v daňových rájích Dlužíte? Napište nám vaše zkušenosti.        
franta
franta (neregistrovaný) ---.starnet.cz
31. 10. 2010 17:19 Nový

Pojištění na internetu - pojisteninainternetu .cz

Nevím, jak by to bylo nyní, ale myslím, že sjednání pojištění online na internetu dnes využívají snad všichni a řekl bych, že možná ženy už častěji vzhledem k šiřoké paletě nabídek pojištění. Já osobně využívám nabídek stránky http://pojisteninainternetu.cz nabízejí nejen klasiku jako havarijní pojištění, povinné ručení, ale i cestovní pojištění, pojištění proti blbosti, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění snad všeho a navíc ještě možnost sjednání spořících účtů, stavebních spoření, hypoték.

Petr
Petr (neregistrovaný) ---.faster.cz
16. 2. 2011 18:23 Nový

Povinné ručení na internetu

Jednoduše srovnat povinné ručení přes internet jde na http://www.ruceni-povinne.eu. Rychle porovnáte nabídky jednotlivých pojišťoven a uzavřete během pár minut. Zelená karta vám přijde na mail.