Hlavní navigace

Cofidis na infolinku nasadil hlasového bota, bude mj. připomínat splatnost

Sdílet

Společnost Cofidis již v dubnu 2021 na svoji zákaznickou linku nasadila hlasového bota. Společnost o tom informovala koncem dubna v tiskové zprávě. Hlasový bot, správně virtuální komunikační asistent, má ženský hlas a jmenuje se Vika.

Jeho úkolem bude provádět odchozí hovory a připomínat klientům data splatnosti. Přestože svět míří do online platformy, i v případě úvěrové společnosti Cofidis stále více jak polovina klientů preferuje telefonní komunikaci. Komunikovat na lince prostřednictvím virtuální komunikační asistentky nám umožňuje spojit tradiční a stále nejoblíbenější komunikační kanál mezi zákazníkem a firmou s nejnovějšími technologiemi, a tím jej udělat ještě rychlejším a jednodušším, říká Milan Bouda, ředitel zákaznického servisu společnosti Cofidis.

Hlasový bot Vika společnosti Cofidis. (04/2021)
Autor: COFIDIS s.r.o.

Hlasový bot Vika společnosti Cofidis. (04/2021)

Virtuální asistentka má přispět i k rychlejšímu odbavování klientů. Právě zdlouhavý proces proklikávání a dlouhé čekání na přepojení na operátora totiž dle průzkumů Cofidisu vadí lidem na zákaznických linkách nejvíc. Velké množství zákazníků přitom na zákaznické lince řeší rutinní dotazy a záležitosti. Právě části těchto dotazů voicebotka pomůže předejít, když bude sama zákazníky obvolávat. Tím uleví poradcům, kteří tak budou na příchozí lince rychle k dispozici většímu množství klientů, a zároveň se budou moci věnovat složitějším typům hovorů. Touto kombinací moderních technologií a lidského přístupu se chceme ještě více přiblížit našim klientům, vysvětluje Bouda.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).