Hlavní navigace

Coca Colu si nyní koupíte v automatu i bezkontaktně

Sdílet

Prodejní automaty na bezkontaktní karty společnost Coca-Cola HBC uvedla do provozu ve spolupráci s platební asociací Visa Europe a Československou obchodní bankou. Na území České republiky jich je celkem 730, na Slovensku pak dalších 120. Rozpoznáte je dle kartonového poutače ve tvaru platební karty s bezkontaktním symbolem.

Automaty jsou rozmístěny na frekventovaných místech po celém území České republiky. Nejčastěji je naleznete v kancelářských budovách, vybraných výrobních závodech, prostorách vysokých škol nebo na veřejných místech s vysokou koncentrací lidí, jako jsou nákupní centra, nemocniční haly či různá sportoviště.

Platba kartou bezkontaktně probíhá ve třech krocích: Na prodejním automatu zmáčknete tlačítko START, následně na číselníku zadáte kód zvoleného nápoje a přiložíte platební kartu. Automat zpracuje platbu a následně vydá vybraný nápoj.

Prodejní automat, u kterého je možné platit bezkontaktně.
Autor: Visa Europe

Prodejní automat, u kterého je možné platit bezkontaktně.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 3. 2016 17:17

  Pavel (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Ne že bych chtěl chválit konzumaci Coca Coly, i když jednou za pár měsíců to taky neublíží, ale je tu spíše vidět posun k moderním metodám. Mě na podobných automatech vždycky vadila šílená cena, je to hodně přepálené, ale jsou chvíle, kdy prostě jiná šance si koupit třeba to pití prostě neexistuje. A pak se tato novinka samozřejmě hodí. Za mě tedy pochvala.

 • 19. 3. 2016 9:27

  Host (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Nemá to budoucnost. Podle p. Čupra z Rohlíku je budoucnost, že vám tu kolu přivezou domu smradlavým nafťákem. Beztak si jí kupujete pořad dokola, kdo nad tím má pořád přemýšlet :-D

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).