Hlavní navigace

Vlákno názorů k aktualitě Citibank láká na kreditní kartu s bonusem, kartu si ale nesjednáte kvůli chybě od Pavel - Mám CitiLife už pár let. Prošel jsem s...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 16. 2. 2015 6:35

  Pavel (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Mám CitiLife už pár let. Prošel jsem s ní obdobími velmi výdělečnými s tím rewardem i za SIPO platby a dnes už jí jenom tak udržuji. Nikdy se mi nestalo, že by mě chtěli nějak omezovat. Vždycky naopak. Po určité době telefonáty s nabídkou zvýšení limitů a téměř pravidelně telefonáty na převod peněz na účet. Ten je za velmi vysoký úrok, to samozřejmě odmítám a vždycky jsem jim sdělil důvod, tedy příliš vysoká cena takových peněz. Podle mě je Citibank v rámci možností docela seriózní banka a v globálu jsem s ní spokojený. Ovšem je pravda, že se přepravují uvnitř banky určité významné organizační změny, možná i to souvisí se změnou postoje ke klientům.

 • 16. 2. 2015 6:48

  Honzas (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Musím souhlasit. Mám kartu už léta a že bych narazil na nějakou vyloženou špatnost ze strany Citibank nemůžu říct. Jediné co mě trochu otravovalo, byly ty telefonické nabídky. To ale pořešila aplikace blacklist na telefonu :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).