Spočítejte si...

Zavřít

Chcete ušetřit za antivir? Pozor ať si spíš neuškodíte

Chcete ušetřit na antivirovém programu a tak využíváte ty bezplatné? Pak se držte ověřených značek a nenechte se při surfování na internetu zlákat podvodnou nabídkou. Falešné antiviry totiž nyní zažívají opět renesanci. 

Jejich tvůrci se například snaží uživatele zmást přesnou kopií okna s aktualizací Windows. I když se tak okno zobrazí v prohlížeči Firefox místo v Internet Exploreru (právě tento prohlížeč je vyžadován pro aktualizaci Windows přes webový prohlížeč), mohou se někteří neznalí uživatelé snažit aktualizaci provést a svůj počítač poškodit. O falešných antivirech si více přečtěte v článku na sesterském serveru Lupa.cz: Falešné antiviry pro šetřílky jsou zase na scéně

Sněmovna dnes projedná zdravotní reformu i prodlužování důchodového věku Levné letenky k moři? Jen pokud si pospíšíte        
Lukáš Blecha aura:51

Nesmysly

Antivirus nepoužívám na svém PC tak 10 let a nevidím sebemenší důvod proč to měnit. Když člověk ví co dělá, tak žádný antivirus nepotřebuje. Jednou za půl roku PC proskenuju a kromě tracking cookies nenalezne nikdy nic. Software mám legální, cracky nepoužívám, neznámé soubory nespouštím, tak k čemu stále residentní antivirus?