Hlavní navigace

Chcete investovat netradičně? Nyní máte možnost

Sdílet

Gabriela Hájková 22. 9. 2011

Nechcete investovat tradičně? Pak můžete zkusit hodinky nebo šperky renomovaných firem. Příležitost dozvědět se více máte ode dneška do neděle. No holešovickém výstavišti v Praze totiž začal 20. ročník mezinárodní výstavy Hodiny a klenoty.

Letos je navíc poprvé možné přinést k odbornému a bezplatnému posouzení i své diamanty. Přímo na veletrhu mají zájemci možnost nechat si vlastní šperky také odborně vyčistit a vyleštit, prozradila Markéta Holatová, tisková mluvčí pořadatelské společnosti Incheba Praha.

Společnost Soliter bude pro investory tíhnoucím spíše k tradici nabízet k prodeji také investiční zlato.Cena investičního zlata se mění každou chvíli, momentálně je cena za jedno kilo asi 1,094 milionu korun. Obecně platí, že lidé, kteří mají zlato doma již delší dobu, ho teď mohou poměrně výhodně prodat, uvedla pro ČTK zástupkyně firmy Soliter s tím, že ivestovat bude možné jak do symbolické gramové cihličky zlata, tak do 12,5kilogramové zlaté cihly, jejíž cena přesahuje částku dvanáct milionů korun.  Čtěte také: Mohou být hodinky investicí?

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).