Spočítejte si...

Zavřít

České dráhy budou rozdávat vouchery na slevu z jízdného

Železniční dopravci se opět začínají předhánět ve zprávách o různých akčních nabídkách či slevách. Dnes přišly s novinkou České dráhy, které tuto středu odstartují marketingovou akci na podporu cestování vlaky mezi Prahou a Brnem. 

Ta bude probíhat ve stanu u stanice metra Florenc v Praze a v Brně u hlavního vlakového nádraží. Promotéři zde budou rozdávat poukázky na 60korunovou slevu na jízdné na trase mezi Prahou a Brnem.

Každý, kdo pak při nákupu libovolné jízdenky na cestu Praha – Brno nebo zpět předloží voucher, dostane jízdenku o 60 korun levněji. Kupon můžete uplatnit v kterékoliv pokladně ČD do 30. června 2013. 

Akce, při kterých se budou rozdávat propagační letáky, jízdní řády vlaků vyšší kvality mezi Prahem a Prahou a šedesátikorunové slevové vouchery, budou probíhat 17.-19.4., 21.-26.4., 28.-30.4., 2.5.-3.5. vždy mezi 12. a 18. hodinou.

Záložna Creditas rozdává bonusy za doporučení. Peníze získá i nový klient mBank rozdává slevy na nákup cyklistických potřeb a kol        
Láďa
Láďa (neregistrovaný) ---.army.cz
15. 4. 2013 12:09 Nový

Re: České dráhy budou rozdávat vouchery na slevu z jízdného

Akce, při kterých se budou rozdávat propagační letáky, jízdní řády vlaků vyšší kvality mezi Prahem a Prahou - já to mám od prahu bytu do kuchyně cca 5 metrů a tady je jaká vzdálenost ???

Majka
Majka (neregistrovaný) ---.static.grapesc.cz
19. 4. 2013 15:33 Nový

Re: České dráhy budou rozdávat vouchery na slevu z jízdného

Velké množství slevových kupónů najdete také na novém webu http://slevovykupon.net/