Spočítejte si...

Zavřít

Česká spořitelna zruší nejlevnější sporožirové účty. Klienty převede na dražší

Česká spořitelna zruší staré sporožirové účty těm klientům, kteří v minulosti nevyužili nabídky banky a nepřešli na novější. Takových klientů je pravděpodobně ještě několik stovek tisíc, uvádí server iDnes.

Dotyčným klientům již od banky přišly dopisy s oznámením, že jim jejich účet bude převeden na osobní konto ČSII. Druhou možností je výpověď smlouvy. Spořitelna klientům nabízí ještě jeden rok za podmínek jako dosud, potom se jim služby zdraží.

Historický sporožirový účet „Výhodný program“ vyšel včetně řady služeb na 45 Kč. Po nuceném přechodu klienti zaplatí za vedení účtu 69 Kč měsíčně.

Česká spořitelna v srpnu také významně zdraží řadu svých služeb. Její matka, Erste Bank Group, se přitom potýká s problémy a může se snažit ze své výdělečné české dcery profitovat co nejvíce.

Německo hodlá zpoplatnit všechny své silnice Nezaměstnaných ubylo. Čekalo se ale víc        
norin
norin (neregistrovaný) 141.170.139.---
8. 7. 2014 21:12 Nový

Re: Česká spořitelna zruší nejlevnější sporožirové účty. Klienty převede na dražší

Jen ať zdražují, stejně je všichni brzy pošlou někam to slavné erste a že nejdede již 3 hodiny internetové bankovnictví to nevidí jenom o penízky by nás chtěli obrat.

strejda
strejda (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
9. 7. 2014 11:02 Nový

no at zdraží nejsou jediný

je tu tolik bank každej si může vybrat né?akorát lituju lidi co maj nákou půjčku nebo debet že nemůžou okamžitě utéct jinam.