Hlavní navigace

Česká spořitelna změnila u Erste Premier asistenční službu, nově to je AXA

Sdílet

Dalibor Z. Chvátal 11. 12. 2020

Česká spořitelna se rozhodla ke změně asistenční služby u prémiové značky bankovnictví Erste Premier. Dosud služby poskytovala společnost Europ Assistance, nově je to ale AXA ASSISTANCE CZ

S Europ Assistance jsme byli více jak 10 let, během nichž se změnila báze našich Erste Premier klientů, kteří v uplynulých letech začali podstatně více cestovat. Hledali jsme proto consierge službu, která bude mít větší globální přítomnost a nabídne také nadstandardní benefity, jako například službu telemedicinské konzultace, která klientům zajistuje telefonní konzultaci s lékařem nejen pro ně, ale i pro jejich rodinné příslušníky, komentuje změnu pro Měšec.cz Filip Hrubý z tiskového oddělení České spořitelny.

Jenže vzhledem k tomu, že společnost Europ Assistance také poskytuje telemedicínské služby, skutečným důvod bude nejspíše jiný a může být buď obchodní povahy, nebo souviset se zákaznickými zkušenostmi.

Společnost Europ Assistance, která má v Česku pobočku, sídlí v Paříži a spadá pod italskou skupinu Generali. Čvrtinu podílu české pobočky ovládá Generali Česká pojišťovna.

AXA ASSISTANCE působící v Česku spadá pod belgickou společnost INTER PARTNER ASSISTANCE, a ta je součástí AXA Group se sídlem v Paříži.

Jak vypadá telemedicínská asistence

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).