Hlavní navigace

Česká spořitelna vylepšuje služby u kreditní karty World, ceny se nemění

Sdílet

Dalibor Z. Chvátal 3. 12. 2013

Klienti České spořitelny využívající službu Osobní bankovnictví budou mít od 1. února 2014 další důvody, proč by měli preferovat Kreditní kartu World České spořitelny. Banka kartu vylepšila o čtyři novinky:

2 % zpět v cizině. O tolik se zvyšuje se odměna zpět a kartu při platbě u obchodníka v zahraničí. Pozor, odměna se nevztahuje na e-commerce transakce. Při používání karty v ČR se výše odměny nemění, nadále bude 1 % včetně plateb na internetu (i v zahraničí).

1000 Kč sleva každý měsíc. Zvyšuje se maximální odměna, kterou dostanete zpět na kartový účet za účetní období, do 31. 1. 2014 je to 350 Kč.

0 Kč za hotovost v cizině. Výběr hotovosti z bankomatu v zahraničí bude bez poplatku, zůstává ale stále úročený od data výběru sazbou 23,88 % p.a. Do 31. 1. 2014 je poplatek 19 Kč v bankomatech skupiny Erste, resp. 125 Kč v ostatních, plus úrok ode dne transakce.

ELITE Program nahradí Sphere. Od února 2014 bude tato kreditní karta součástí věrnostního programu MasterCard ELITE. Kreditní karty World vydané od února však přijdou o věrnostní program Sphere. Stávající držitelé karet si tak dočasně budou moci ochutnat oba benefitní programy zároveň.

Pojištění za poplatek. Součástí Kreditní karty World je i základní pojištění karty a osobních věcí. To končí, v ceně bude jen do 31. 1. 2014 a od února je jako volitelné pojištění.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).