Hlavní navigace

Česká spořitelna spouští soutěž o 50 000 korun v každém kole

Sdílet

Gabriela Hájková 18. 6. 2013

Česká spořitelna spouští po třetí soutěž Hon za pokladem. Milovníci geocachingu a výletů zde mohou vyhrát hlavní výhru 50 000 Kč.

Soutěž bude probíhat ve třech kolech, přičemž hlavní výhru je možné získat v každém z nich. Kromě toho odmění banka i další soutěžící. Deset týmů a deset jednotlivců s nejvíce body dostanou ve finálový den každého kola slepou mapu s GPS souřadnicemi, která je dovede ke skrytému pokladu. Pro účast v soutěži je nutné se zaregistrovat na webu soutěže a pak sbírat body za návštěvy nejrůznějších míst po celé ČR. 

Soutěž probíhá od 13. června do 13. července (1. kolo), od 25. července do 24. srpna (2. kolo) a od 12. září do 5. října (3. kolo).

Body se sbírají tak, že se vyfotografují na místě, které se jim odtajní po správném vyřešení soutěžní otázky. Fotku je pak nutné nahrát na webové stránky soutěže. Hráčit aké získávají body za kliknutí na tlačítko „Like“ („To se mi líbí“) u jednotlivých fotografií na facebookovém profilu České spořitelny, nebo za pozvání přátel do soutěže prostřednictvím facebookové aplikace. 

Soutěžící s nejvíce body obdrží v poslední den každého kola mapku, která je dovede k hlavní výhře 50 000 Kč ukrytých ve 41 měšcích v okolí místa vyznačeného na mapě. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).