Hlavní navigace

Česká spořitelna láká zájemce facebookovou hypotékou, můžou získat sazbu 2,69 %

Sdílet

Arsen Lazarevič 14. 1. 2014

Česká spořitelna hledá další prodejní kanály pro hypotéky, nyní je začala prodávat dokonce na Facebooku. Od 13. ledna tak zájemci mohou získat hypotéku se sazbou 2,99 % a v případě, že se akce zapojí 250 zájemců, pak můžou získat úrokovou sazbu až ve výši 2,69 %.

Chceme podpořit trvající zájem klientů o hypotéky, a tak jsme pro ně hned ze začátku letošního roku připravili unikátní akci. Tentokrát jsme se rozhodli pro nový, na trhu naprosto ojedinělý způsob nabídky hypoték, a to prostřednictvím sociálních sítí. Klienti mohou navíc sami ovlivnit, jaká bude výsledná úroková sazba, řekla Veronika Jančová, ředitelka úseku řízení retailových produktů a procesů České spořitelny. Princip akce je jednoduchý: poběží od 13. do 27. ledna, a pokud se do ní v tomto období zapojí více než 250 klientů, každý z nich získá sazbu 2,69 %, vysvětlila Veronika Jančová. Informaci přinesl server Hypoindex.cz.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 14. 1. 2014 16:44

    Pavel (neregistrovaný) ---.149.broadband11.iol.cz

    Soutěžit v tom, kdo se dříve a více zadluží..? Hypotéka sama o sobě je zlo. Ale uznávám, že mnozí do toho musí jít. Ale takhle..? Nějak mi to hlava nebere.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).