Spočítejte si...

Zavřít

Česká spořitelna láká zájemce facebookovou hypotékou, můžou získat sazbu 2,69 %

Česká spořitelna hledá další prodejní kanály pro hypotéky, nyní je začala prodávat dokonce na Facebooku. Od 13. ledna tak zájemci mohou získat hypotéku se sazbou 2,99 % a v případě, že se akce zapojí 250 zájemců, pak můžou získat úrokovou sazbu až ve výši 2,69 %.

Chceme podpořit trvající zájem klientů o hypotéky, a tak jsme pro ně hned ze začátku letošního roku připravili unikátní akci. Tentokrát jsme se rozhodli pro nový, na trhu naprosto ojedinělý způsob nabídky hypoték, a to prostřednictvím sociálních sítí. Klienti mohou navíc sami ovlivnit, jaká bude výsledná úroková sazba, řekla Veronika Jančová, ředitelka úseku řízení retailových produktů a procesů České spořitelny. Princip akce je jednoduchý: poběží od 13. do 27. ledna, a pokud se do ní v tomto období zapojí více než 250 klientů, každý z nich získá sazbu 2,69 %, vysvětlila Veronika Jančová. Informaci přinesl server Hypoindex.cz.

Equa Bank ruší poplatky za správu hypotéky i starým klientům Češi v obchodech preferují širokou nabídku, fronty jim nevadí        
Pavel
Pavel (neregistrovaný) ---.149.broadband11.iol.cz
14. 1. 2014 16:44 Nový

Nepochopím...

Soutěžit v tom, kdo se dříve a více zadluží..? Hypotéka sama o sobě je zlo. Ale uznávám, že mnozí do toho musí jít. Ale takhle..? Nějak mi to hlava nebere.