Hlavní navigace

AKTUALIZOVÁNO: Česká spořitelna inovovala internetový Servis 24

Sdílet

Dalibor Z. Chvátal

Po víkendové odstávce si klienti České spořitelny mohou užívat mírně oživené internetové bankovnictví České spořitelny. Na první pohled se vyhladil design přihlašovací stránky, samotné přihlášení však v době publikace aktuality provázejí porodní potíže. Servis 24 padá nebo se sám odhlašuje a háže chybová hlášení.

Sama Česká spořitelna své klienty na webu upozornila na možné problémy s přihlášením do internetového bankovnictví. Může se vám tak objevovat hláška, že přístup na stránku není povolen. V tom případě banka radí adresní řádek vymazat a ručně do něj vepsat www.servis24.cz [nové okno]. Pak už by se přihlášení mělo podařit. Vámi uložené odkazy na SERVIS 24 nebo BUSINESS 24 v oblíbených položkách nemusí fungovat, upozornila ještě banka, která pracuje na odstranění problémů. Při problémech radí také kontaktovat zákaznickou linku, která ale podle vlastních zkušeností nyní také vypadávala. 

Z nových funkcí na první pohled přibyla možnost pojmenovat trvalý příkaz názvem, který se přenese i na výpis z účtu, a u trvalého příkazu přibyla i dosud chybějící poznámka pro příjemce. Změny doznala i historie transakcí, nyní se rozbalí najednou a je výrazně přehlednější.

Našli jste v článku chybu?
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).