Hlavní navigace

Česká pojišťovna zvýhodnila pojištění karavanů a obytných vozů. Nabízí levnější asistenci

Sdílet

Česká pojišťovna zvýhodnila nabídku pojištění pro karavany a obytná auta. Na pojištění obytného vozu vám zohlední bonus z osobního auta, čímž vám může cena pojištění klesnout. K obytnému autu pak nabízí možnost sjednat si asistenční službu POHODA Extra na zvýhodněnou cenu 700 Kč.

Tuto asistenční službu si můžete sjednat i pro karavan, a to za totožnou cenu. Kromě toho můžete na karavan zkopírovat asistenci v rámci povinného ručení z vašeho osobního vozu v případě, že máte pojištěnou asistenci POHODA Super nebo máte sjednané povinné ručení ve variantě Comfort.

Pro karavan a obytný vůz si pak můžete pojistit movité věci, osobní věci uložené ve vozidle a jízdní kola.

V případě movitých věcí se pojištění týká toho, co je pevně spojeno s obytným vozem či karavanem (tedy např. vestavěná kuchyň, toaleta, vytápění apod.).

Pojištění osobních věcí, které máte uloženy ve vozidle, si můžete sjednat jako připojištění. Vztahuje se na riziko odcizení a poškození či zničení věcí během nehody nebo vinou živelní škody. Pojištěny máte věci uložené v uzamčeném vozu či v karavanu vyjma hotovosti, dokladů a výpočetní techniky.

Pojištění jízdních kol vás pojistí pro případ poškození při nehodě, živelní škodě a odcizení. U odcizení vám ale pojišťovna vyplatí peníze jen v případě, že bylo kolo uloženo uzamčeném zavazadlovém prostoru nebo v uzamčeném nosiči např. na zádi obytného automobilu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).