Hlavní navigace

Česká pojišťovna v ceně majetkového pojištění nabízí inteligentní čidla

Sdílet

Lenka Kašparová 17. 10. 2019

Když si do konce listopadu 2019 sjednáte majetkového pojištění od České pojišťovny, máte nově nárok na pořízení záplavového nebo pohybového čidla. Pohyblivé čidlo spustí poplach, pokud zaregistruje pohyb, záplavové tehdy, je-li vystaveno vodě. Obě čidla fungují v síti pokrývající 99,9 % území ČR. Jsou v ceně pojištění a záleží na vás, které z nich si vyberete.

Pohybové čidlo rozpozná manipulaci s předmětem, na kterém je umístěno. Můžete jej přichytit například na okna či dveře, ale třeba i na zahradní techniku a jízdní kola, která máte umístěné v garáži či ve sklepě, informuje Ivana Buriánková, tisková mluvčí České pojišťovny.

Jestliže čidlo zaznamená pohyb vyšle vám o tom zprávu, a to prostřednictvím e-mailu, SMS nebo v podobě notifikace v mobilní aplikaci. Formu upozornění si z nabízených možností vyberete vy sami. Záplavové čidlo reaguje při kontaktu s vodou a může vás upozornit například na únik vody z pračky nebo vany. Což může zabránit nebo zmírnit dopady těchto nehod. Čidla jsou mobilní a lze je přemisťovat podle vaší vůle.

Nárok na čidlo má každý, kdo si na vybraných pobočkách pojišťovny do konce listopadu sjedná pojištění stavby, nebo domácnosti ve variantě Exclusive. Čidlo je v ceně také pojištění rekreační nemovitosti. Budete-li chtít pořídit čidel více, nabídne vám jej Česká pojišťovna se slevou ve výši 50 % z jeho ceny, dodává Ivana Buriánková.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).