Spočítejte si...

Zavřít

Češi patří mezi nejspořivější národy

Více než 3/4 Čechů spoří a čtvrtina si pravidelně odkládá peníze stranou. Po Rakušanech a Francouzích je to tak nejvíce v Evropě.

Češi dlouhodobě patří ke spořivým národům, což je dobře a ukazuje to na naši zodpovědnost vůči budoucnosti. Více než polovina dotazovaných spoluobčanů sice spoří nahodile, ale i to je dobrý začátek, od kterého je už jen krůček k systematickému vytváření finanční rezervy, uvedl Libor Vaníček, ředitel retailového bankovnictví ING Bank.

Zajímavé také je, že v Čechách více spoří muži, pravidelně jich spoří 27 %, zatímco u žen jen každá pátá. V celoevropském měřítku si nějaké úspory vytváří  68 % Evropanů, ovšem jen 17 % pravidelně. Nejméně spoří Italové, 55 % jich nespoří vůbec a jen 6 % si pravidelně odkládá peníze.

Šéf ČEZu: Politika obnovitelných zdrojů je chyba, máme kvůli nim drahou elektřinu J&T Banka sníží úrok na termínovaných vkladech        
Pardál II.
Pardál II. (neregistrovaný) ---.client.ufon.cz
17. 2. 2014 14:43 Nový

Ano ano spořit se musí

Češi už zažili nějaké ty měnové reformy.A tak se asi připravují na tu největší měn. reformu která jistě přijde v podobě €

Tom
Tom (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz
17. 2. 2014 18:10 Nový

České ovce si hlavně vše nechají líbit

celé vlákno

1. Voda je drahá, protože s ní plýtváte - české ovce sníží spotřebu vody, vodárny prodají frantíkům, trubky z Rakousko-Uherska si nechají- vodu musíme zdražovat, protože jí spotřebováváte málo.
2. Musíte spořit na důchod a abyste měli peníze na 10 měsíců při vyhazovu z práce apod. - české ovce začnou spořit(logicky tak, že přestanou nakupovat nesmysly)-kalousci a singři začnou vyhrožovat, že nám znepříjemní držení peněz na účtech a provedou devalvaci(krádež peněz občanů jako v roce 1953)

Osobně
Osobně (neregistrovaný) 91.228.45.---
17. 2. 2014 21:23 Nový

Re: České ovce si hlavně vše nechají líbit

celé vlákno

Bosna ! Bosna ! Bosna !!! A obnovit pracovní tábory pro desítky tisíc tunelářů, defraudantů a rabovačů BÝVALÉHO národního majetku a státních, krajských, městských a obecních rozpočtů....

Pavel
Pavel (neregistrovaný) ---.149.broadband11.iol.cz
17. 2. 2014 23:53 Nový

Re: České ovce si hlavně vše nechají líbit

celé vlákno

Ty jsi také blbá ovce. Mektáš co kde slyšíš. Co asi tak má dělat normální člověk, když mu zdražují vodu co? A jedno tajemství navíc, vodu by zdražoval její producent i v případě, že by se její spotřeba zvyšovala. Tak vo co go?

roland
roland (neregistrovaný) 213.74.110.---
18. 2. 2014 11:11 Nový

Re: České ovce si hlavně vše nechají líbit

celé vlákno

Vy se chováte jako ovce.. protože vám to je vlastně jedno. Ale mě a kolegovi není jedno, že zrovna zmiňovaná francouzská firma si nechává platit od nás za kubík stejnou sumu, jako musí platit odběratel v Paříži s francouzským platem... francouzská "socka" (jinak s dávkami několikanásobně vyššími než naše průměrná mzda) pak neplatí kubík této firmě vůbec. Ještě vám nevadí, že dotujete životní úroveň našich euroobčanů? A jsme jen u vody.. ovca platí elektriku, plyn, dcery posílají matkám v transferech miliardy.. erste, siemens, vw,....

Tom
Tom (neregistrovaný) ---.eurotel.cz
18. 2. 2014 13:01 Nový

Re: České ovce si hlavně vše nechají líbit

celé vlákno

Rolande, díky za podporu, alespoň někdo přemýšlí.
Kvůli takovým hňupům,jako je pavel, to v tomto státě dopadá, jak to dopadá.
Podle toho, jak kvičí, je poznat, že jsem napsal pravdu.
Hezký den.

Osobně
Osobně (neregistrovaný) 91.228.45.---
18. 2. 2014 18:13 Nový

Re: České ovce si hlavně vše nechají líbit

celé vlákno

Důležité je doslovně bojkotovat cizácké i některé tuzemské globální korporace a firmy. Jen blázen si koupí Říšské auto např. Skoda wagen apod. Dále v nadnárodních korporátních řetezcích s krmivy pro české ovčany, kupovat jen z nutnosti a většinu jen v akčních prokazatelně nižších cenách, nevyužívat automatické pokladny (ještě nižší část zisku zůstává v kolonii česko, když už nemusí platit prodavačky) Poplatkové "české" šiditelny banky zásadně nevyužívat vůbec, nebrat si žádné půjčky, úvěry nebo dokonce hypotéky. Zaplatit vrt vlastní studny. Nekupovat nové spotřební zboží pokud možno, starší spotřebiče jdou většinou snadno zadarmo opravit, typicky starší ještě opravitelné auto pračky bez china kurvitko elektronika apod. Zkrátka co nevíce omezit nákup od cizáků a globálních fašistckých korporací...)))