Hlavní navigace

Vlákno názorů k aktualitě Část zisků za pražské jízdné končí na Panenských ostrovech od JGLN - Jeden můj známý říká: "Kde vyděláš tam vyděláš....

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 8. 11. 2011 14:05

  JGLN (neregistrovaný) 77.48.146.---

  Jeden můj známý říká: "Kde vyděláš tam vyděláš. Není důležitý, odkud prachy přijdou, důležitý je, aby ve finále přistály u tebe." A to je přesně tento případ. Možná bychom se dost divili, co vše by se najednou slevnilo, kdyby se tyto případy začaly ostře sledovat a začaly za ně padat tresty... Spravedlivé tresty. A myslím, že by díky tomu přestalo existovat několik politických stran, protože právě na takovýchto tunelech je založeno jejich financování.

 • 10. 11. 2011 9:08

  petr (neregistrovaný) ---.imc.cas.cz

  patřím mezi lidi, kteří odmítají "Opencard" protože nepodporuji zloděje a tuneláře, protože odmítám totalitní praktiky pražských radních a úředníků, kteří vnucují lidem, kteří jsou nuceni používat pražské MHD kartu s blbým anglickým názvem, představující smlouvu cestujícího s Magistrátem, se kterým tento cestujícím nemá a často ani nechce mít vůbec nic společného. Jezdím tedy na jízdenky, přestože se mi tak doprava mnohonásobě prodražuje, jen abych nepodporoval tuneláře. A teď toto! Je vůbec v této zemi možné se nadechnout či udělat krok, aby člověk nepodporoval zloděje, tuneláře a další mizery? Asi ne, proto jsem uvalil bojkot a sankce na tuto zemi. Omezuji spotřebu na naprosté minimum, likviduji bankovní účty a vracím občanský průkaz. Chystám se do emigrace mimo zločineckou EU (je zajímavé, jak se v ní všichni "demokrati" bojí referenda, nejen toho řeckého, jak čerti kříže).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).